הסברה ישראלית

המוסלמי ה’ציוני’ שעושה הסברה בעולם: "גדלתי על שנאת ישראל"

נור דהרי - מוסלמי ממוצא פקיסטני שמתגורר בבריטניה - מגדיר את עצמו כ'ציוני גאה', זאת למרות שגדל על שנאת ישראל. בסרטון שכבר זכה למאות אלפי צפיות והפך חיש קל לויראלי, מסביר דהרי מדוע הוא תומך בישראל למרות השנאה שעליה גדל, ואיך זה שדווקא הוא פועל לשינוי התפיסה האנטישמית בעולם

| י"ח חשון התשע"ח |
נור דהרי (צילום מסך)
אא

נור דהרי - מוסלמי ממוצא פקיסטני שמתגורר בבריטניה - מגדיר את עצמו כ'ציוני גאה', זאת למרות שגדל על שנאת ישראל. בסרטון שכבר זכה למאות אלפי צפיות והפך חיש קל לויראלי, מסביר דהרי מדוע הוא תומך בישראל למרות השנאה שעליה גדל, ואיך זה שדווקא הוא פועל לשינוי התפיסה האנטישמית בעולם?!

"אמנם גדלתי על שנאת ישראל, אבל מעולם לא פגשתי יהודי או ישראלי. רק כשהתחלתי לבדוק את האמת ולרצות לראות אותה, הבנתי שהדעות שלי הולכות יד ביד עם אלו של שלום, קבלת השני ודו שיח הוגן בין כולם - ערכים שמשקפת היהדות".

למרות העליהום התקשורתי שהוא זוכה לו מצד רבים מהמסולמים, דהרי לא נכנע ו'משחרר' את דעותיו באוזני כל מי שאווה לשמוע אותן. "היהודים צריכים לחזור לארץ המובטחת, ארץ ישראל", הוא אומר. "זה כתוב בקוראן בכמה מקומות, והפלסטינים צריכים סוף סוף להבין שהם חייבים להכיר במדינת ישראל ולחיות כמו שחיים מיליוני מוסלמים בישראל, עם זכויות אדם מלאות".

דהרי מסיים במסר שכל מוסלמי צריך לאמץ לדבריו, ומצטט את נבואת הנביא ישעיה: "לא יישא גוי אל גוי חרב, ולא ילמדו עוד מלחמה".


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4.5 (83 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

חומש אור החיים עם ביאור אור לעיניים

320לרכישה

מוצרים נוספים

כמים ליבך - הרבנית ימימה מזרחי

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם 11 - חיים ולדר

חבורת תריג 4 - בתעלומת בבל - חיים ולדר

חבורת תריג - עונה 7

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים