הסברה ישראלית

המוסלמי ה’ציוני’ שעושה הסברה בעולם: "גדלתי על שנאת ישראל"

נור דהרי - מוסלמי ממוצא פקיסטני שמתגורר בבריטניה - מגדיר את עצמו כ'ציוני גאה', זאת למרות שגדל על שנאת ישראל. בסרטון שכבר זכה למאות אלפי צפיות והפך חיש קל לויראלי, מסביר דהרי מדוע הוא תומך בישראל למרות השנאה שעליה גדל, ואיך זה שדווקא הוא פועל לשינוי התפיסה האנטישמית בעולם

נור דהרי (צילום מסך)נור דהרי (צילום מסך)
אא

נור דהרי - מוסלמי ממוצא פקיסטני שמתגורר בבריטניה - מגדיר את עצמו כ'ציוני גאה', זאת למרות שגדל על שנאת ישראל. בסרטון שכבר זכה למאות אלפי צפיות והפך חיש קל לויראלי, מסביר דהרי מדוע הוא תומך בישראל למרות השנאה שעליה גדל, ואיך זה שדווקא הוא פועל לשינוי התפיסה האנטישמית בעולם?!

"אמנם גדלתי על שנאת ישראל, אבל מעולם לא פגשתי יהודי או ישראלי. רק כשהתחלתי לבדוק את האמת ולרצות לראות אותה, הבנתי שהדעות שלי הולכות יד ביד עם אלו של שלום, קבלת השני ודו שיח הוגן בין כולם - ערכים שמשקפת היהדות".

למרות העליהום התקשורתי שהוא זוכה לו מצד רבים מהמסולמים, דהרי לא נכנע ו'משחרר' את דעותיו באוזני כל מי שאווה לשמוע אותן. "היהודים צריכים לחזור לארץ המובטחת, ארץ ישראל", הוא אומר. "זה כתוב בקוראן בכמה מקומות, והפלסטינים צריכים סוף סוף להבין שהם חייבים להכיר במדינת ישראל ולחיות כמו שחיים מיליוני מוסלמים בישראל, עם זכויות אדם מלאות".

דהרי מסיים במסר שכל מוסלמי צריך לאמץ לדבריו, ומצטט את נבואת הנביא ישעיה: "לא יישא גוי אל גוי חרב, ולא ילמדו עוד מלחמה".

תגיות:הסברה ישראליתפרו ישראליםפקיסטן

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה