מעניין

האם נאס"א 'הוכיחה' קיומם של חייזרים על המאדים?

אנומליה שלא מהעולם הזה (תרתי משמע): בתגובה לפרסום תמונות חדשות על ידי סוכנות החלל האמריקנית (נאס"א) - טוענים כעת גולשים רבים כי לא מדובר בתמונות תמימות של חפצים דוממים, כי אם בחיים של ממש שמתקיימים על המאדים

| י"ח אלול התשע"ה |
אא

שרידי כוכב נופל או חייזרים בהסוואה? קרדיט צילום: סוכנות החלל האמריקנית (נאס"א)

סערה בכוס מים או שיש דברים בגו? תומכי תאוריות קונספירציה מיהרו לקפוץ על התמונות החדשות מהמאדים, שפרסמה השבוע סוכנות החלל האמריקנית נאס"א - כעל מוצאי שלל רב. הסיבה: ברוב 'מומחיותם' הם טוענים כי לא מדובר באובייקטים דוממים ותמימים, כמו סלעים ושרידי כוכב נופל, כי אם ב'חיים' של ממש - חייזרים, איגואנה, לטאות ושאר יצורים שמאיזשהי סיבה לא ברורה, עודם נסתרים מעינינו. 
 
"האובייקט השחור נראה כמו עב"מ שהתרסק", כתב אחד מתומכי התאוריות הללו, ואף מיהר לבסס את התאוריה שלו בהסברים 'מדעיים'. 
 
סלע תמים או איגואנה?קרדיט צילום: CNN
 
אז פעם אחת ולתמיד - האם נאס"א מאשרת או לא מאשרת קיומם של חיים אחרים על המאדים? "ברשותנו מצלמות צבע HD מהסוג המתקדם ביותר, באיכות שעולה בהרבה על כל מה שהיה לנו עד כה", הסביר אשווין וואסאבאדה ( באנגלית: Ashwin Vasavada) - המדען שניהל את הפרויקט הנוכחי, בראיון שבוצע איתו ברשת החדשות CNN. "כל תמונה היא לא יותר מאשר צללים שממוקמים בצורה מושלמת וסלעים שנשחקו". על הנטייה לראות באובייקטים הדוממים הללו - דמויות שרירות וקיימות, אומר וואסאבאדה כי מדובר ב'תופעה ידועה, שבה המוח 'נאחז' בחפצים או בדפוסים מוכרים, שלא באמת קיימים".

 


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4 (88 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים