פעילות הידברות

"טלוויזיה בשביל הרחוקים": הרב מאזוז בדברי תמיכה חד-משמעיים בארגון הידברות. צפו

"בדורנו יש עם הטלוויזיה. לא עם הספר. אז דרך הטלוויזיה - בשביל אנשים כאלה, תגיש דברים של אמונה, של תורה": צפו בדברי הרב מאיר מאזוז המביע תמיכה מוחלטת בפעילות הידברות לגווניה. דעותיו הברורות על מיזם 'צופיה', המסך הכשר למתחזקים, וגם - מה חושב הרב על עלון הידברות? צפו

| כ"ח אייר התשע"ט |
אא

דברי הגר"מ מאזוז על ארגון הידברות:

"להידברות יש את הרב שלהם, הרב שלום כהן, שיהיה בריא. הוא הרב של הרב זמיר וכו' אז תדברו איתו. תגיעו למסקנה. הידברות מודיעה - הטלוויזיה הזו בשביל לקרב רחוקים, אבל אלה ששלנו, לא צריכים את זה.

יש להם את העלון כל שבוע. כל כך יפה. יש בו הכל. יש בו מאמר קבוע מחכם אחד, שמביא כל שבוע 3-4 הוכחות שיש בריאה. שיש בורא לעולם. שהעולם עשוי בחכמה, עשוי בתבונה שאין לה סוף. אתה קורא דברים ואתה משתכנע. אדרבה, תקראו את זה. תפיצו את הדברים האלה, אבל יש אנשים שלא יבינו. תן להם ספר ולא יקראו.

פעם הערבים כינו את עם ישראל "עם הספר". כל הזמן קורא ספרים. אבל בדורנו - "עם הטלוויזיה", לא עם הספר. אז דרך הטלוויזיה, בשביל אנשים כאלה, תגיש להם דברים של אמונה. תגיש דברים של תורה. הרי פעם לא היו יכולים להביא שיעור בטלוויזיה הממלכתית. הביאו דברי כפירה. הביאו כל מיני פלפולים של ליברמן וכו'. זה מביאים, אבל מילה אחת על התורה ועל הישיבות - אין.

והנה עכשיו יש לנו אפשרות לעשות טלוויזיה כשרה, ולא של הממשלה. אז תעשה את זה - בשבילם. בשבילנו - לא צריך. אדם עם טלוויזיה ישתגע. רואה הודעה מכאן, הודעה מכאן. מה אני צריך את זה? אם יש משהו נוגע לך יספרו לך.

לכן, אלה שלא צריכים אותה ולא משתמשים בה - שלא יכניסו אותה הביתה. אבל לדבר בנחת "הני תלתא מילי מיבעי למימרינהו בניחותא כי היכי דליקבלו מיניה". התורה אוהבת את זה, "דרכיה דרכי נועם, וכל נתיבותיה שלום".


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4.4 (44 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים