הפסקת הריון

עירית לינור נגד הפלות: "לקפד חייו של יצור אנושי חף מפשע"

בתכנית הרדיו מתייחסת עירית לינור לנושא ההפלות, בהקשר לחוק החדש שהורחב בוירג'יניה הפוסק כי ניתן לבצע הפלה גם בשליש השלישי להריון. לינור מתבטאת בצורה נחרצת מול החוק, ופוסקת: "כבר מדובר ביצור אנושי". האזינו

| כ"ב אדר א' התשע"ט |
אא

עירית לינור מתייחסת לנושא ההפלות בתכנית הרדיו, אודות שינוי חוקי ההפלות בוירג'יניה עד לרצח תינוקות גם בסוף ההריון: "כלומר, הפלה גם בשליש השלישי להריון... אחרי הכל מדובר ביצור אנושי", מדגישה לינור, "אתה יכול (בוירג'יניה) להפסיק הריון, שזה להרוג את התינוק בתוך הרחם, כשהוא כבר דומה לבן אדם וגם יכול לחיות מחוץ לרחם, קודם הורגים אותו, ואז עושים לידה שקטה. כבר מדובר ביצור אנושי", פוסקת.

באשר לחוק החדש במדינת ניו יורק בו הרחיבו את הפסקת ההריון גם בשליש השלישי להריון, כאשר ההורים לא מעוניינים לגדל את התינוק, יוצאת לינור בנחרצות: "לקפד חייו של יצור אנושי חף מפשע, שאף אחד לא נחלץ להגנתו"

עוד לגבי נושא ההפלות מול גזר דין מוות, מסרבת לינור להשוות בין שתי הסוגיות, ומנמקת: "מי שמוציאים אותו להורג, הוא עשה משהו. הוא פושע, (ואילו) תינוק ברחם אמו – הנימוק להוצאתו להורג, לא בא לנו טוב עכשיו".

האזינו לדברים:

שוקלת הפלה? מכיר/ה מישהי שנמצאת על פרשת דרכים?

אמא יקרה, אנחנו כאן, במחלקת אמ"א של הידברות, כדי לעזור לך. העניקי לילדך הזדמנות נוספת, אל תתני לו לסיים את חייו.

לפניות אל מחלקת אמ"א – סיוע, ייעוץ והכוונה חינם לנשים למניעת הפסקות הריון והפלה: טל' 073-2221333, נייד 052-9551591. מייל kalina@htv.co.il


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 3.7 (6 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים
שוקלת הפלה? צרי קשר כאן