חדשות בעולם

חדשות, מבזקים ועדכונים על המתרחש ברחבי העולם - אל תחמיצו

מדור חדשות בעולם מכיל מגוון חדשות, מבזקים ועדכונים ברחבי העולם. מדובר במדור מרתק, שייתן לכם את כל המידע בו אתם מתעניינים בנוגע לחדשות מרחבי העולם. בין התכנים תמצאו: סערה באיטליה, מפקד משמרות המהפכה האיראני, נשיא בוקה נגד קיום משחק כדורגל בשבת, שיגור טיל בליסטי, ועוד ועוד. מדור מומלץ, מושקע ומרתק.     

הנקראים ביותר
הנצפים ביותר
שאל את הרב
יומן אירועים
הידברות שופס

מעבר לסגולה - הרב אליהו עמר

55 לרכישה

מוצרים נוספים

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

ספר קהלת עם פירוש ’נזר חכמה’ של הרב זמיר כהן

יפה באמת

הפרשה בה נולדת

שבויות

התחושות שלי - חיים ולדר

לכל המוצרים

קליפורניה בוערת: עלה ל-31 מספר הנספים, מאות נעדרים

מניין ההרוגים בשריפה, שנחשבת כעת לשריפה הקטלנית ביותר בתולדות קליפורניה, עלה ל-31. כמו כן, ישנם 228 נעדרים בצפון המדינה. הרשויות ביקשו מכרבע מיליון בני אדם להתפנות מבתיהם. רק כרבע מהשריפות נמצאות בשליטה. צפו בדיווח סוכנות AP

ראש ממשלת קנדה התנצל: הפנינו עורף לפליטים היהודים ערב השואה

בנאום בפרלמנט הקנדי, התנצל ג'סטין טרודו על שקנדה סגרה את גבולותיה בפני למעלה מ- 900 יהודים, נוסעי הספינה סנט לואיס, שברחו מגרמניה לפני השואה: "השתיקה שלנו אפשרה לנאצים לממש את 'הפתרון הסופי' שלהם"

ארה"ב: נבחר לחבר מועצה שלושה שבועות לאחר מותו. איך זה קרה, ומי יכהן במקומו?

אין ספק שזה אחד התרחישים היותר מוזרים שאירעו בארה"ב: לא ברור כיצד זה קרה, אך שלושה שבועות לאחר שהמועמד הרפובליקני דניס הוף נפטר, תומכיו בחרו בו כחבר המועצה המקומית בנוואדה. איך זה קרה, ומי יכהן עכשיו?

בחירות האמצע בארצות הברית: מהפך דמוקרטי בבית הנבחרים, טראמפ שמר על הרוב בסנאט

הדמוקרטים כבשו לפחות 23 מושבים בבית הנבחרים מידי הרפובליקנים והשיגו רוב בקרב 435 הצירים. הרפובליקנים הגדילו את הרוב שלהם בסנאט. נשיא ארצות הברית התקשר למנהיגת הרוב הדמוקרטי בבית הנבחרים, ננסי פלוסי, ובירך אותה על ניצחון מפלגתה

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > >>