משפטים יפים

מקבץ עשיר ומגוון של משפטים יפים, חכמים, מחזקים באמונה ומשמחים את הלב ברוח היהדות. מומלץ להיכנס

עשרות משפטים יפים ומעוררי מחשבה לכל עת, מותאמים לכל הגילאים ברוח היהדות. מקבץ עשיר ומגוון המכיל משפטים מחזקים שיעודדו וישמחו ויעוררו השראה בשעת הצורך, בליווי תמונות מרהיבות עין. צפו וקבלו צידה של תובנות לחיים

משפטים יפים – בואו ליהנות ממגוון משפטים חכמים ומעצימים

רוצים לנצל את הזמן? רוצים להתחזק, באופן  חוויתי? הגעתם למקום הנכון. הכנו עבורכם מקבצים מתוקים של עשרות משפטים חכמים ומעוררי מחשבה לכל עת, המותאמים לכל הגילאים ברוח היהדות.

כל מקבץ הוא עשיר ומגוון, המכיל משפטים מחזקים שיעודדו אתכם, יעניקו לכם שמחה והרבה השראה. מומלץ להדפיס את האהובים ולתלות במקומות שונים בבית, במשרד, ברכב א בארנק. אפשר גם לשמור במועדפים וברגעי חולשה או נפילה – להיכנס ולהתחזק.

במדור תמצאו שלל אמרות, פסוקים ומשפטי חיזוק שונים שאספנו במטרה אחת - לעשות לכם טוב על הלב. בכלל, זכרו שגישה חיובית לחיים היא דבר מבורך. אנשים אוהבים להיות בקרבת אנשים חיוביים, מלאי השראה ובעלי ערך מוסף.

בין המשפטים היפהפיים תמצאו: למה אני לא דואג? מתי יהיה לאדם טוב? ומה יש לך להגיד לבורא עולם? היכן נמצא האושר האמיתי? ממה ניצל הנותן צדקה? ומתי אתה מתחרט? כבר דיברת עם בורא עולם היום? ברוך השם, אני נושם אני לא צריך לדעת לאן אני הולך. מספיק שבורא עולם יודעאם יש לך זמן להתלונן ולדאוג, יש לך גם זמן להתפללאבא תחדש אותי לגמרי! תדליק לי את הנשמה!

במדור המושקע ממתינים עבורכם מאות משפטים עמוקים וממריצים לעבודת השם באמונה ובשמחה, שיתנו לנו חומר למחשבה. המשפטים מלווים בתמונות מרהיבות עין. היכנסו למדור, וקבלו צידה של תובנות לחיים. ההנאה מובטחת!  

הנקראים ביותר
הנצפים ביותר
שאל את הרב
יומן אירועים
הידברות שופס

מגילת רות ופרקי אבות - הרב זמיר כהן

149לרכישה

מוצרים נוספים

זה אפשרי - הרב יצחק פנגר

מראש שניר - הרב שניר גואטה

וזאת התורה לילדים (7 כרכים)

ספר תורה לילדים

פרקי אבות לילדים

גביע קידוש מוזהב

לכל המוצרים
   1 2 3 > >>

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה