חלומות

פירוש חלומות ופתרון חלומות לפי היהדות - במדור מיוחד ומושקע בעשרות תכנים מרתקים, כאן באתר הידברות

מהם חלומות, מדוע אנו חולמים, ומה לגבי פירוש חלומות או פתרון חלום לפי היהדות? במדור זה נציג בפניכם נושאים מגוונים - פירוש חלומות לפי הקבלה, וגם הקשר בין חלומות לנבואה.

כאן במדור תמצאו הרצאות בנושא פירוש חלומות, פתרון חלומות ושאר נושאים מרתקים בנושא חלומות: הרב זמיר כהן על פשר החלומות, הרב בועז שלום על מתים בחלום, הרב בצרי על שאלת חלום, מה אומר חלום על נעלים או חלום על כלבים? הרב אונגר על מוות בחלום, הרב פנגר על חלומות רעים, הרב מנחם וייס על פתרון חלומות ומאמר כללי - 10 עובדות על חלומות.

הנצפים ביותר
שאל את הרב - כללי
יומן אירועים
הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

50לרכישה

מוצרים נוספים

הגדה של פסח הרב זמיר כהן:

ערכה לילדים לליל הסדר

והגדת - הרבנית ימימה מזרחי

כיסוי פסח מהודר מסאטן משובץ אבנים עם נצנצים מוזהבים מעוגל

גביע קידוש מהודר "להבה"

ערכת יצירה מעמד מהודר לבקבוק יין

לכל המוצרים

האבא הגיע לבנו בחלום ואמר: "כל דף יומי שאתה למדת פה - לימדו אותי אותו בשמיים"

אביו של בעל התשובה - אדם בן 85 שרוב חייו לא קיים תורה ומצוות מלבד שלוש שבתות בלבד אותן שמר לפני שנפטר, הגיע אליו בחלום. מה הוא אמר לו, ואיזה חלק יש לו בשמיים בזכות בנו? אחד הסיפורים המרטיטים שנחשפנו אליהם 

תתכוננו להתרגש: אם הבית העקרה הופיעה בחלומו של היתום - ואמרה 6 מילים מצמררות

אחד מסיפורי ההשגחה היותר מצמררים שתשמעו: כשהיה נער צעיר הבטיח ה'יתום' להגיד קדיש על אישה ערירית שאין לה ילדים. אחרי 45 שנה של נתק ביניהם - האישה הגיעה בחלומו כדי להזכיר לו את ההבטחה, בעיתוי מצמרר

מצמרר: נשמה שנפטרה לפני 200 שנה, התגלתה בחלום למשגיח הכשרות - וביקשה...

"הרגשתי שזה יותר מסתם חלום. הנשמה לקחה אותי בחלום והעבירה אותי את פסי הרכבת שנמצאים כאן בסמוך": סיפור מיוחד שאירע למשגיח כשרות מהעדה החרדית, וזכה אף להתייחסותו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי 

"חלמתי חלום רע" - מהו סדר הטבת חלום, ומהן הסגולות למניעת סיוטים?

מי מאתנו לא התעורר בצער מחלום לא נעים שאף הצליח להרוס את הבוקר? על חלום נאמר בגמרא: "חלום – אחד משישים לנבואה", ומאידך נאמר גם כן "חלומות – השוא ידברו". מה ניתן לעשות לאחר חלום מטריד? וכיצד ניתן למנוע סיוטים?

מצמרר: החלום גילה – התפילין פסולות. מה הורה הרב זמיר כהן?

לפני מספר לילות חלמה אחת מגולשות אתר הידברות חלום מבעית במיוחד אודות אביה, שהופיע בו כרות ראש ומבקש את עזרתה. הגולשת הנסערת ביקשה את עזרתו של הרב זמיר כהן בפתרון החלום, והרב ביקש: אנא בדקו בדחיפות את התפילין של האב. תוצאות הבדיקה הותירו את בני המשפחה המומים

אמצע היום - חלום על צדיקים

תכנית מיוחדת בהגשת ניר קפטן והמקובל הרב יצחק בצרי, והפעם, מה אומר חלום על הבבא סאלי? לאן חוזרות הנשמות במוצאי שבת? ולמה חשוב לעשות הטבת חלום, לפחות פעם בשבוע?

אפשר לשלוח שאלות לשידור דרך עמוד הפייסבוק שלנו (בהודעה פרטית) או לכתובת dreams@htv.co.il

אמצע היום - חלום על בעלי חיים

תכנית מיוחדת בהגשת ניר קפטן והמקובל הרב יצחק בצרי, והפעם, מה אומר חלום על דג בסיר? האם יש משמעות לשוורים בחלום? ומה צריך לעשות כדי שהחלום יתגשם?

אפשר לשלוח שאלות לשידור דרך עמוד הפייסבוק שלנו (בהודעה פרטית) או לכתובת dreams@htv.co.il

אמצע היום - חלום על שדים ורוחות

תכנית מיוחדת בהגשת ניר קפטן והמקובל הרב יצחק בצרי, והפעם, מה אומר חלום על מזוזות פסולות? האם יש משמעות לחלומות בשעות הבוקר? והאם יש להתייחס לחלומות על רוחות ושדים?

אפשר לשלוח שאלות לשידור דרך עמוד הפייסבוק שלנו (בהודעה פרטית) או לכתובת dreams@htv.co.il

אמצע היום - חלום על תינוק

תכנית מיוחדת בהגשת ניר קפטן והמקובל הרב יצחק בצרי, והפעם, מה אומר חלום על תינוק? ומה המשמעות של פיל בחלום? ומדוע אין להתחתן עם בחור ששמו כשם אבי הכלה?

אפשר לשלוח שאלות לשידור דרך עמוד הפייסבוק שלנו (בהודעה פרטית) או לכתובת dreams@htv.co.il

   1 2 3 4 > >>

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה