סלבס בהתחזקות

השחקנית עברה הפלה טבעית וריגשה: "מתפללת, לא אתפרק עכשיו"

מאיה ורטהיימר שיתפה באירוע טראומתי, שעברה, ממנו יצאה מחוזקת: "אני בטוחה ורוצה להאמין שזה חלק מהמסע שלנו להפוך להורים הכי טובים שיש ואנחנו מחכים לך, נשמה קטנה, שתחליטי שאת מוכנה לבחור בנו כהורים"

  • כ"ח תמוז התשפ"ג
(צילומים: יונתן סינדל, shutterstock)(צילומים: יונתן סינדל, shutterstock)
אא

השחקנית והמנחה מאיה ורטהיימר שיתפה בעבר בקשיים שלה להיכנס להיריון שני ועל טיפולי הפוריות שהיא עוברת. לאחרונה, כך מתברר, היא עברה הפלה טבעית ובחרה לשתף את עוקביה בתקופה לא פשוטה שהיא עוברת, ממנה היא יוצאת דווקא מחוזקת.

"אני עצובה", כתבה ורטהיימר. "אני ממש עצובה, זו האמת. הרגע הזה היום אצל הרופא כנראה שלא אשכח אותו לעולם. אני אוחזת בספר תהילים קטן בתוך הכיס ומוחצת אותו, מתפללת שוב ושוב. המסך מול העיניים הכל שם העובר שלנואבל התנועה הזו של ההיבהוב, הלב הפועם הקטן שבתוכי - הוא לא זז".

"קפאתי כמו רובוט, הרגשתי את העיניים שלי שמנסות בכל הכח לא לתת לדמעות לזלוג החוצה", היא ממשיכה. "שקט, איזה שקט נורא, שקט שברור לכולנו הרופא עוד לא פותח את הפה ואני אומרת את זה בקול 'אין דופק', מול הפרצופים הקפואים שלי ושל אסף. הרופא מאשר. 'כן, אני מצטער', קפאתי כמו רובוט, הרגשתי את העיניים שלי שמנסות בכל הכח, לא לתת לדמעות לזלוג החוצה. אני שומרת על קור רוח".

"אבל היי, למה להתפרק עכשיו? למה שאני ארצה להכיל ולהבין את מה שכל כך קיוויתי שלא יקרה", המשיכה. "אני כועסת ושונאת את הגוף שלי כעס לא מוצדק, כי אני גם גאה ואני אוהבת אותך, תודה על הימים המשוגעים האלה שהרגשתי מוצפת אהבה וציפייה. כמה שמחתי שהגעת לחיינו, האמת שלא בא לי שניפרד. זה היה כמו חלום שבו למדתי שבא לי תינוק בריא ושמח והריון משעמם ותקין. אני יודעת שכשהריון מפסיק מעצמו זה כנראה מצביע שמשהו לא היה תקין וכנראה שזה המצב ושעדיף שתישאר רק בחלומות שלנו אבל אהבתי אותך באמת באמת".

ורטהיימר כתבה עוד: "התגאיתי בך שאתה כזה מפתיע וכנגד כל הסיכויים ושברור שלא תעשה לנו חיים קלים, כי ככה יוצאים ילדים מתוקים עוד יותר. ככה הכאב חד יותר. תודה על מה שהיה ומה שיהיה, אני בטוחה ורוצה להאמין שזה חלק מהמסע שלנו להפוך להורים הכי טובים שיש ואנחנו מחכים לך נשמה קטנה שתחליטי שאת מוכנה לבחור בנו כהורים".

תגיות:הפלהמאיה ורטהיימר

כתבות שאולי פספסת

הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה