היכרויות בחינם - סיפורי הצלחה

בשורה נהדרת: 6 שיפורים משמעותיים נוספים בשבע ברכות

הגענו ל-40,000 מנויים באתר, ועברנו את ה-1,000 חתונות! במקביל משפרים כל הזמן. להלן הפירוט

| י"ז אב התשע"ח |
אא

אז מה שיפרנו לאחרונה בשבע ברכות?


1. תיקנו את בעיית החיווי. עד היום מספר ההודעות/הצפיות לא היה מדויק במקרים מסוימים. המתכנת המבריק שלנו הקים מערכת התראות חדשה לחלוטין, ומעכשיו - המספרים מדויקים. תנסו אותנו :)

2. הוספנו אפשרות להגביל הודעות. רוצה לקבל הודעות רק מגילאי 20-25 (לדוגמה), רק מדתיים לאומיים+חרדים בלבד, ורק מרווקים? כנסו לעמוד ההודעות, ולחצו על גלגל השיניים למעלה, בראש רשימת ההודעות. כך תוכלו להגביל ולהחליט מי יוכל לשלוח אליכם הודעות. כל השאר יגיעו לתיבת "מסוננים" במקום לתיבת ההודעות הראשית. בנוסף, על הודעות כאלה לא תקבלו התראה במייל.

3. שכללנו את האפליקציה עוד יותר! מעכשיו ניתן לקבל הודעות פוש על כל הודעה חדשה שהתקבלה (ניתן כמובן לבטל את האפשרות). בעיית העלאת התמונות דרך האפליקציה תוקנה, ובאופן כללי שיפרנו גם את המהירות. הפתעות נוספות בקרוב.

4. הוספנו את תוכן ההודעה החדשה כבר במייל. מכירים את המיילים של "התקבלה הודעה חדשה בחשבונך"? רוב האתרים נותנים לינק כדי שתיכנסו ממש, אבל אנחנו החלטנו להקל עליכם, ומעכשיו תוכן ההודעה מופיע בגוף המייל עצמו. הזמן שלכם חשוב לנו :)

5. עשינו חיים קשים למנויים ללא פרטים בסיסיים. אף אחד לא אוהב לראות כרטיסים לא מספיק מלאים. עכשיו הוספנו חסימה למנויים כאלה. הם לא יכולים לשלוח הודעות או לבצע חיפוש, עד שיעדכנו את פרטיהם הבסיסיים באתר. כך, לטובת כולנו, הכרטיסים יהיו מלאים ועשירים יותר (וסליחה מכל אלה שנאלצו למלא פרטים... זה באמת לטובתכם).

6. במובייל - התמונות גדולות גם מבלי להגדיל. אנחנו יודעים שנושא התמונות חשוב עבורכם. עד היום בגלישה מהטלפון התמונות היו קטנות יחסית, והיה צורך ללחוץ על כפתור ההגדלה. כיום תמונות עומדות (לגובה) שעולות לאתר - מופיעות כבר במלואן. הכל כדי לשפר את חוויית הגלישה שלכם, גם בפרטים הקטנים ביותר.

וממש בקרוב, בשבוע-שבועיים הקרובים - אפליקציה לאייפון. אבל על זה נרחיב כבר בעדכון הבא...

לאתר שבע ברכות הקליקו כאן. להורדת האפליקציה הקליקו כאן.

דרגו את המאמר:

ממוצע 4.5 (73 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

48 ש"חלרכישה

מוצרים נוספים

זוגיות עם רגש - הרב מיכאל לסרי

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

מעבר לסגולה - הרב אליהו עמר

בית אמי - הרבנית בת שבע קניבסקי

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

שבויות

לכל המוצרים