חדשות יהדות

הסופר חיים ולדר בווידוי מצמרר: "בעצת ר’ חיים קנייבסקי - אנא, התפללו על בני החולה"

השבוע ריגש הסופר חיים ולדר את קהל מאזיניו במסגרת תוכניתו הקבועה 'עצות מהחיים, כאשר חשף את העובדה כי בנו יקירו חולה, ועתיד לעבור טיפולים נדירים בחו"ל. "ביום שישי הייתי אצל ר' חיים קנייבסקי שליט"א, שבירך ועודד אותי ואמר שכשאנשים מתפללים – זה עוזר. ואני בטוח שכולכם תתגייסו לתפילה להחלמתו של בני"

| י"ח שבט התשע"ז |
אא

השבוע ריגש הסופר חיים ולדר את קהל מאזיניו במסגרת תוכניתו הקבועה 'עצות מהחיים', כאשר חשף את העובדה כי בנו יקירו חולה, ועתיד לעבור טיפולים נדירים בחו"ל.  ולדר סיפר למאזינים כי בביקורו אצל מרן שר התורה הרה"ג חיים קנייבסקי, בד בבד להוספת שם לבנו - יעץ לו ר' חיים לבקש מהציבור שיתפללו על בנו, כי זה עוזר מאוד. "בסיעתא דשמייא, הטיפולים הועילו מאוד והפחיתו את מחלתו, אבל לא מיגרו אותה לחלוטין", אומר ולדר. "הפכנו חצי עולם כדי למצוא פתרון. בסיעתא דשמייא, מצאנו טיפול ייחודי ונדיר בחו"ל, שעשוי לסייע לו ואם ירצה השם – אפילו לרפא אותו.

"ביום שישי הייתי אצל ר' חיים קנייבסקי שליט"א, שבירך ועודד אותי ואמר שכשאנשים מתפללים – זה עוזר. לכן החלטתי, בעצה אחת עם בני, לפנות אליכם המאזינים. חלקכם מלווים אותי כבר 18 שנה בשידורי 'קול הנשמה', מה שעושה אותנו קצת ל'קרובי משפחה'. אני בטוח שכולכם תתגייסו לתפילה להחלמתו של בני".

בנקודה זו סיפר ולדר למאזינים כי בעוד שבועיים עתידה משפחתו לטוס לחו"ל, לטיפול הראשון בסדרה. "זה טיפול יקר עד מאוד, שנאלץ לממן בעזרת חסכונותינו ואפילו ניקח בעצמנו חובות. מכם – אני מבקש אך ורק להתפלל עליו, על בני בכורי, אהוב לבי – רפאל מאיר צבי בן ברכה בריינדל, בתוך שאר חולי ישראל".

"נשתדל לעדכן אתכם בתחילת כל תוכנית, על התקדמות הטיפול אי"ה", הבטיח ולדר למאזיניו וביקש שנית: "רשמו בבקשה לפניכם את השם: רפאל מאיר צבי בן ברכה בריינדל, לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל".

להאזנה לדברים המרגשים לחצו כאן:

הנקראים ביותר
הידברות שופס

ילדים מספרים על עצמם 9 - חיים ולדר

55לרכישה

מוצרים נוספים

בית אמי - הרבנית בת שבע קניבסקי

הרב זמיר כהן - סט ארכיאולוגיה תנ"כית

ערכה ללימוד אנגלית

ערכת הרב יגאל כהן

אירוע לב

הייתי פעם ילד

לכל המוצרים