מיומנה של בעלת תשובה

לקרוא ולהתרגש: ספרה של רונית שיינפלד, "את שאהבה נפשי"

במשך תקופה ארוכה כתבה רונית שיינפלד את הטור "מיומנה של בעלת תשובה" באתר הידברות. כעת אתם יכולים לקנות את ספרה, המבוסס על הטורים הללו, באתר הידברות שופס

| כ"א טבת התשע"ז |
אא

רונית שיינפלד הגיעה לגיל 40 כששורה של קשיים מאחוריה – מחלה קשה ששום פתרון לא נמצא לה, עזיבתו הפתאומית של בעלה וההתמודדות כאם חד הורית. אבל מהמקום הזה, גילתה שיינפלד את האמונה ואת עולם התשובה.

את חוויותיה בתקופה זו, פרסמה שיינפלד מידי שבוע באתר הידברות, בטור "מיומנה של בעלת תשובה", ובהמשך, התחילה לכתוב במקביל גם בלוג עצמאי.

מספר שנים מאוחר יותר אספה רונית שיינפלד את כל התורים המרגשים שכתבה במהלך השנים, וקבצה אותם לספר אחד מרתק – "את שאהבה נפשי".

הספר הייחודי הזה מעניק חיזוק נפלא לכל קורא, מתוך הסיפור האישי של חייה והדרך שבה עלתה במעלה הדרך, עמדה בניסיונות הקשים – האישיים והחברתיים – וזכתה להינשא לבן תורה וגם לחבוק בת משותפת איתו, נוסף לשני ילדיה מנישואיה הראשונים.

הספר מעניק לכל קוראת כלי עבודה מחשבתיים וגם מעשיים, כיצד לחיות את החיים בצורה נכונה ומתוך שמחה ואמונה.

קובץ הטורים המרגש מלווה את חייה של רונית, ויוצר אצל כל מי שעובר מסע בחייו, הזדהות עמוקה עם הדברים. כפי שכותבת רונית בעצמה: "יום אחד, בנקודה אחת של זמן, זה פשוט תופס אותך. ברגע אחד של איבוד הזהות העצמית זה לוקח אותך למסע. מסע של חיים. מסע אל האני העמוק ביותר שלך. מסע אל עצמך. יום אחד אתה מבין שאתה חוזר בתשובה."

לרכישת הספר הקליקו כאן.

דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4.5 (84 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

הגדה לפסח עם פירוש הרב זמיר כהן

45לרכישה

מוצרים נוספים

הגדה לפסח "ברוך יאמרו" - הרב ברוך רוזנבלום

הגדה עומדת

ערכת יודאיקה "בני מלכים" לפסח

הגדה של פסח - חבורת תריג

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

ילדים מספרים על עצמם בקומיקס 1 - חיים ולדר

לכל המוצרים