גלריות

גלריה מיוחדת: הכירו את המשפחה שהעתיקה מגוריה לחוג הארקטי של נורבגיה

כמו בתוך חלום, אבל קפוא: הכירו את בני משפחת הרטהפולגר (בלועזית: Hjertefølger) שהחליטו להעתיק את מקום מגוריהם לחוג הארקטי של נורבגיה

| ה' טבת התשע"ז |
אא

כמו בתוך חלום, אבל קפוא: הכירו את בני משפחת הרטהפולגר (בלועזית: Hjertefølger) שהחליטו להעתיק את מקום מגוריהם לחוג הארקטי של נורבגיה, ובנו בית בן שלוש קומות המתנשא לגובה של שלושה מטרים, על האי Sandhornøya.

את הבית המיוחד מקיפה כיפה סולארית - כעין מבנה כדורי שמורכב מרשת של משולשים - הן הבית והן הכיפה עשויים מחומרים אורגניים שונים כגון חול, מים, חימר ועוד. בצורתו הייחודית מסוגל לא רק להחזיק ולשמר את החום בתוך הבית, כי אם גם להגן עליו מפני רוחות וסופות שלגים האופייניות לאזור. בתוך השטח שנוצר בין מבנה הכיפה לבית, יצרו בני המשפחה גינה לגידול פירות וירקות, טבעיים כמובן. 

"התחושה שאנחנו מקבלים כשאנחנו נמצאים בתוך הבית שלנו, היא סוג של הליכה בתוך חלום", אומרת אינגריד הרטהפולגר. "האווירה כאן היא מאוד ייחודית, ומאפשרת רוגע ואתנחתא מסוג אחר, שכמעט אי אפשר למצוא בין אנשים. אני כמעט יכולה לחתוך את השקט בסכין", אומרת אינגריד ומוסיפה בחיוך: "אני מניחה שזה השכר של מי שהולך אחר לבו ומגשים את החלומות שלו, מבלי לפחד מה'קולות' המאיימים שהוא שומע בדרך. גם מתוך עצמו, וגם מחוצה לו".

הזוהר הצפוני - מראה רגיל בבית משפחת הרטהפולגר

הנקראים ביותר
הידברות שופס

אליהו שירי - אמונה - הכלי להשגת השפע

160לרכישה

מוצרים נוספים

הריני מאמין - מאיר גור ואליהו שירי

פאזל - הכותל המערבי - 250 חל'

כיצד ננצל מהכעס?

סט מעמד לחלה עם כיסוי חלה

א אידישע קאפ 2

שו"ת יביע אומר - חלק י"א

לכל המוצרים