לאישה

מרגש: מדוע קרעה איה קרמרמן את כל התמונות מחיי הדוגמנות?

מדוע היא אינה מחזיקה טלוויזיה בבית, כיצד היא מתייחסת לכיסוי הראש שמעטר את ראשה, מדוע חשוב לה שהילדים ילמדו בהפרדה ומדוע זרקה לפח את כל התמונות מחייה כדוגמנית? איה קרמרמן חושפת עוד פרטים מרתקים על חייה בהווה

| ל' ניסן התשע"ט |
(צילום: shutterstock)
אא

16 שנה לאחר שהתחזקה ברוחניותה וחזרה בתשובה יחד עם בעלה זיו - איה קרמרמן חושפת עוד ועוד פרטים על חייה בהווה כאם לשישה ילדים המנהלת אורח חיים חרדי. 

מדוע היא אינה מחזיקה טלוויזיה בבית, כיצד היא מתייחסת לכיסוי הראש שמעטר את ראשה ומדוע זרקה לפח את כל התמונות מחייה כדוגמנית? בראיון למירי מיכאלי מ'אנשים' מספרת קרמרמן כי "בגיל 33 עשיתי לעצמי מתנת יום הולדת, וישבתי וקרעתי את כל התמונות". כשנשאלה מדוע עשתה זאת השיבה כי "יש משהו בדוגמנות שהוא כאילו 'אני חושבת שאני יפה', זה מה שזה אומר. וזה כאילו לא שם - בשום דרך וצורה". 

האם היא מתגעגעת לימי העבר, ולתוכניות בהן כיכבה? כשנשאלה את השאלה הזו, ענתה קרמרמן כי "כשאתה עובד בתקשורת, איפשהו אתה רואה אותה במערומיה. כשאתה יודע איך הדברים פועלים, זה פחות מעניין. ראיתי את המאחורי הקלעים של הקוסם".  כשסיפרה כיצד נטשה את המרקע לטובת גידול הילד הראשון - "כולם חשבו שאני משוגעת. ואז כשהנקתי עד גיל שנתיים וחצי חשבו שאני משוגעת. ואז חזרתי בתשובה ואז הבנתי, שלא משנה מה - מישהו יחשוב שאני לא בסדר".

כשנשאלה מדוע אין בביתה טלוויזיה השיבה קרמרמן נחרצות כי "להכניס טלוויזיה זה להכניס רעל הביתה. זה כמו להכניס מישהו שהוא חותר תחתיך".  אז מה ממלא את ימיה מלבד היותה אם ורעייה מסורה? אז מלבד תוכניות הבישול ה'נקיות' ונטולות לשון הרע לדעתה, שבהן היא מככבת - לאחרונה יצא לאור ספר הביכורים שלה 'מתרגשת', שבו היא חולקת מתכונים ייחודיים ממטבחה. 

 

"זו המתנה הכי טובה שיש" 

"לא היה יום שלא קיבלתי הודעות נוסח 'שלחי לי את המתכון של...', וזה תמיד יצא איכשהו ביום שישי בשתיים בצהריים. הם תקועים עם חומוסים מושרים ולא יודעים מה לעשות איתם. לא היה לי נעים לאכזב אותם, אז הייתי עונה לכולם. ואז התחילו להגיד: 'טוב, תעשי כבר ספר מתכונים, שנפסיק להתקשר אלייך'. וזה ממש קסם לי - שיפסיקו להתקשר".

גם כשהתייחסה קרמרמן לכיסוי הראש שלה - לא חסכה במילים."כשאני שמה כיסוי ראש בבוקר אני בעצם מחזירה את עצמי למקום הזה של 'אני מבדילה את עצמי מכולם', ורק הוא רואה אותי בכל התפארת שלי. ואז הוא שלי, אני בחרתי בו. ניסיתי את כולם והוא הכי טוב, בואו נגיד את האמת".   

על העובדה שילדיה לומדים בהפרדה אומרת קרמרמן כי "זו המתנה הכי טובה שיש. אני חושבת שבשביל בנות זו מתנה מאוד מאוד גדולה, לא להצטרך להיות כזו או אחרת, ולא לדאוג אם הבן הזה מסתכל עליי או זה... הן נקיות מהדבר הזה, והבנים שלי נקיים מהדבר הזה. טבעי שהם יהיו ביחד כשהם משפחה, אך בעיניי זה לא טבעי שהוא ישב ויצטרך לחלוק שולחן עם ילדה והוא יצטרך לשמור על הטוהר והצניעות שלו וזה יהיה לו לא נעים. יום אחד העניין של הבנים והבנות יגיע".

"בשידוך?", שואלת מיכאלי וקרמרמן משיבה בלי ספק: "ברור".

ממה איה מתרגשת, ומה גורם לה לבכות? לחצו כאן לראיון המרגש עם איה קרמרמן באתר הידברות 


דרגו את המאמר - ותעזרו לקידומו בגוגל:

ממוצע 4.4 (85 מדרגים)
הנקראים ביותר
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים