אסטרולוגיה ומזלות

על גורלות ומזלות במדור אסטרולוגיה יהודית

גלגל המזלות - כל מה שרציתם לדעת על אסטרולוגיה ויהדות
 
מהי האסטרולוגיה? עד כמה אפשר לסמוך עליה? כיצד מתייחסת היהדות לאסטרולוגיה? האם עתידנו נחרץ מראש? האם ניתן להשפיע על גורלינו? כל מה שרציתם לדעת על האסטרולוגיה, המזלות והיהדות 
 

המזלות מוזכרות כבר בספר היצירה, שיש לנו במסורה מאברהם אבינו. שם מבואר שהמזלות הן שתים עשרה צורות שצר הקב"ה בעולמו מאז בריאת העולם (טלה, שור, תאומים, סרטן, אריה, בתולה, מאזניים, עקרב, קשת, גדי, דלי, דגים).

 

אף על פי שקבלנו שישנם מזלות (טלה, שור, תאומים, סרטן, אריה, בתולה, מאזניים, עקרב, קשת, גדי, דלי, דגים), מכל מקום על פי תורה אסור ליהודי לעשות מעשה רק על פי המזלות מה שהמזלות מראים. כי אמונתנו היא שהקב"ה הוא למעלה מכל המזלות, ואם כן, אם אפילו לפי המזל היה צריך לצאת משהו לא-טוב, מכל מקום, אם נתפלל להקב"ה אז ברור לנו שכאשר הוא ישמע את תפילתינו הוא יהפוך לנו את כל השפעת המזל לטוב. ולכן אין לנו לעשות מעשה על פי המזלות, אלא על פי ההלכה של התורה ששייכת בכל מצב. לכן מצינו מנהג אצל היהודים להגיד תמיד "מזל טוב"; כי אין יהודי דואג בשום פעם למזל לא-טוב.

 

הרב זמיר כהן בהרצאה קצרה ויסודית, נוגע בנקודה המרתקת: האם ישראל באמת תמיד מעל המזל? האם יש השפעה למזל? לצפיה, לחצו כאן.

 

עוד לפני אלפי שנים עסקו אנשי העולם העתיק בחקר מידע הטמון בקרבי השמים אודות גורלו של האדם ואופיו. האיצטגננות או בשמה המודרני - אסטרולוגיה היתה אצל רבים, ביניהם מלכים ושליטים כמורת דרך מרכזית בחיים. מהי האסטרולוגיה? עד כמה אפשר לסמוך עליה? כיצד מתייחסת היהדות לאסטרולוגיה? האם עתידנו נחרץ מראש? האם ניתן להשפיע על גורלינו? לתשובות על שאלות אלו, היכנסו להרצאתו המרתקת של הרב זמיר כהן בנושא "אסטרולוגיה ויהדות".

 

מהו מזל? איפה הוא נמצא? היכן הוא מתחבא ולאן הוא "נעלם" לפעמים? מדוע יש אנשים שהמזל רודף אחריהם, ואחרים שהמזל בורח מהם? האם לנו, היהודים, יש קשר למזל? כל התשובות בהרצאה הנפלאה של הרב פנגר. לצפיה, לחצו כאן.

 

מתעניינים לדעת מה ההשפעה של המזלות על התכונות האישיות שלנו (טלה, שור, תאומים, סרטן, אריה, בתולה, מאזניים, עקרב, קשת, גדי, דלי, דגים), והאם מזלות יכולים להעיד על העתיד שלנו? לחצו כאן וצפו בהרצאתו המרתקת של הרב יגאל כהן על המזלות.

 

להרחבה בנושא "שבעת הכוכבים והשפעתם על שעת הלידה", לחצו כאן.

 

הרב יצחק פנגר בסדרה מופלאה נוגע בשנים עשר המזלות, ומבאר את הנקודות הבאות: 

הרב פנגר על בני מזל בתולה - מהם תכונותיהם של בני מזל בתולה? מה כוחו של החודש במזל בתולה? על איזה נקודות צריכים בני מזל בתולה לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא בני מזל בתולה, לחצו כאן.

 

מהם תכונותיהם של בני מזל טלה? מה כוחו של החודש? על איזה נקודות צריכים בני מזל טלה לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא, לחצו כאן.

 

מהם תכונותיהם של בני מזל שור? מה כוחו של החודש במזל שור? על איזה נקודות צריכים בני מזל מאזניים לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא בני מזל שור, לחצו כאן.

 

מהם תכונותיהם של בני מזל עקרב? מה כוחו של החודש? על איזה נקודות צריכים בני מזל עקרב לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא, לחצו כאן.

 

מהם תכונותיהם של בני מזל קשת? מה כוחו של החודש במזל קשת? על איזה נקודות צריכים בני מזל קשת לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא בני מזל קשת, לחצו כאן.

 

מהם תכונותיהם של בני מזל גדי? מה כוחו של החודש במזל גדי? על איזה נקודות צריכים בני מזל גדי לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא בני מזל גדי, לחצו כאן.

 

מהם תכונותיהם של בני מזל סרטן? מה כוחו של החודש במזל סרטן? על איזה נקודות צריכים בני מזל סרטן לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא בני מזל סרטן, לחצו כאן.

 

מהם תכונותיהם של בני מזל תאומים? מה כוחו של החודש במזל תאומים? על איזה נקודות צריכים בני מזל תאומים לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא בני מזל תאומים, לחצו כאן. 

קרא עודהסתר

התאמת מקצוע וזיווג לפי השמות: 5 דברים ש(אולי) לא ידעתם על נומרולוגיה

האם כדאי לבדוק את השמות שלנו במחשבון נומרולוגיה ולראות אם אנחנו מתאימים זה לזו? האם על פי המפה הנומרולוגית כדאי לי שנה הבאה להפוך להיות עצמאי ולפתוח את העסק שתמיד חלמתי עליו? 5 שאלות ותשובות על שיטת הנומרולוגיה

"הרב, אני מרגיש שהמזל שלי תקוע"

האם באמת ישראל מעל המזל? האם יש בכוחו של אדם לשנות את מזלו? האם יש מציאות של תקיעות במזל? ומה האמת על אסטרולוגיה ומזלות? הרב זמיר כהן בהרצאה קצרה וחשובה

   123>>>
הידברות שופס

מסע אל האמת - הרב זמיר כהן

60לרכישה

מוצרים נוספים

מגילת רות אופקי אבות - הרב זמיר כהן

המלך דוד - הרב אליהו עמר

סטרוס נירוסטה זכוכית

מעמד לבקבוק יין

אלי לומד על החגים - שבועות

ספר תורה אשכנזי לילדים

לכל המוצרים

*לחיפוש ביטוי מדויק יש להשתמש במירכאות. לדוגמא: "טהרת המשפחה", "הרב זמיר כהן" וכן הלאה