מזלות

על גורלות ומזלות במדור אסטרולוגיה יהודית

גלגל המזלות - כל מה שרציתם לדעת על אסטרולוגיה ויהדות
מהי האסטרולוגיה? עד כמה אפשר לסמוך עליה? כיצד מתייחסת היהדות לאסטרולוגיה? האם עתידנו נחרץ מראש? האם ניתן להשפיע על גורלינו? כל מה שרציתם לדעת על האסטרולוגיה והיהדות 

המזלות מוזכרות כבר בספר היצירה, שיש לנו במסורה מאברהם אבינו. שם מבואר שהמזלות הן שתים עשרה צורות שצר הקב"ה בעולמו מאז בריאת העולם.

אף על פי שקבלנו שישנם מזלות, מכל מקום על פי תורה אסור ליהודי לעשות מעשה רק על פי המזלות מה שהמזלות מראים. כי אמונתנו היא שהקב"ה הוא למעלה מכל המזלות, ואם כן, אם אפילו לפי המזל היה צריך לצאת משהו לא-טוב, מכל מקום, אם נתפלל להקב"ה אז ברור לנו שכאשר הוא ישמע את תפילתינו הוא יהפוך לנו את כל השפעת המזל לטוב. ולכן אין לנו לעשות מעשה על פי המזלות, אלא על פי ההלכה של התורה ששייכת בכל מצב.

לכן מצינו מנהג אצל היהודים להגיד תמיד "מזל טוב"; כי אין יהודי דואג בשום פעם למזל לא-טוב.

הרב זמיר כהן בהרצאה קצרה ויסודית, נוגע בנקודה המרתקת: האם ישראל באמת תמיד מעל המזל? האם יש השפעה למזל? לצפיה, לחצו כאן.

עוד לפני אלפי שנים עסקו אנשי העולם העתיק בחקר מידע הטמון בקרבי השמים אודות גורלו של האדם ואופיו. האיצטגננות או בשמה המודרני - אסטרולוגיה היתה אצל רבים, ביניהם מלכים ושליטים כמורת דרך מרכזית בחיים. מהי האסטרולוגיה? עד כמה אפשר לסמוך עליה? כיצד מתייחסת היהדות לאסטרולוגיה? האם עתידנו נחרץ מראש? האם ניתן להשפיע על גורלינו? לתשובות על שאלות אלו, היכנסו להרצאתו המרתקת של הרב זמיר כהן בנושא "אסטרולוגיה ויהדות".

מהו מזל? איפה הוא נמצא? היכן הוא מתחבא ולאן הוא "נעלם" לפעמים? מדוע יש אנשים שהמזל רודף אחריהם, ואחרים שהמזל בורח מהם? האם לנו, היהודים, יש קשר למזל? כל התשובות בהרצאה הנפלאה של הרב פנגר. לצפיה, לחצו כאן.

מתעניינים לדעת מה ההשפעה של המזלות על התכונות האישיות שלנו, והאם מזלות יכולים להעיד על העתיד שלנו? לחצו כאן וצפו בהרצאתו המרתקת של הרב יגאל כהן.

להרחבה בנושא "שבעת הכוכבים והשפעתם על שעת הלידה", לחצו כאן.

הרב יצחק פנגר בסדרה מופלאה נוגע בשנים עשר המזלות, ומבאר את הנקודות הבאות: 

מהם תכונותיהם של בני מזל בתולה? מה כוחו של החודש? על איזה נקודות צריכים בני מזל בתולה לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא, לחצו כאן.

מהם תכונותיהם של בני מזל טלה? מה כוחו של החודש? על איזה נקודות צריכים בני מזל טלה לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא, לחצו כאן.

מהם תכונותיהם של בני מזל שור? מה כוחו של החודש? על איזה נקודות צריכים בני מזל מאזניים לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא, לחצו כאן.

מהם תכונותיהם של בני מזל עקרב? מה כוחו של החודש? על איזה נקודות צריכים בני מזל עקרב לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא, לחצו כאן.

מהם תכונותיהם של בני מזל קשת? מה כוחו של החודש? על איזה נקודות צריכים בני מזל קשת לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא, לחצו כאן.

מהם תכונותיהם של בני מזל גדי? מה כוחו של החודש? על איזה נקודות צריכים בני מזל גדי לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא, לחצו כאן.

מהם תכונותיהם של בני מזל סרטן? מה כוחו של החודש? על איזה נקודות צריכים בני מזל סרטן לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא, לחצו כאן.

מהם תכונותיהם של בני מזל תאומים? מה כוחו של החודש? על איזה נקודות צריכים בני מזל תאומים לשים דגש בכדי שיוכלו לנצל את מזלם לטובה? להרצאה בנושא, לחצו כאן. 

הנקראים ביותר
הנצפים ביותר
שאל את הרב
יומן אירועים
הידברות שופס

סט ארכיאולוגיה תנ"כית - הרב זמיר כהן

319לרכישה

מוצרים נוספים

המדריך המלא לחינוך ילדים - הרב זמיר כהן

בוסר המלאכים - ארגז כלים להורי המתבגר - הרב דן טיומקין

רזי התזונה - להתנקות, להבריא, לרזות בקלות

תיק מהודר עם ידית לטלית ותפילין

נטלה מהודרת "עיטורים"

ערכה מהודרת להבדלה

לכל המוצרים

הרב רפאל אוחיון - כרטיס יציאה מכל העיכובים

עושים את כל ההשתדלות, ובכל זאת נתקעים? האם זה בגלל המזל שלנו או בשל גזירה מסוימת - והכי חשוב, האם אפשר להתגבר על העיכובים? הרב רפאל אוחיון בהרצאה חשובה ומחזקת

חודש טבת באסטרולוגיה - הרב יצחק פנגר

אסטרולוגיה עם השקפה לחודש טבת, מזל גדי. מה העבודה הרוחנית המרכזית במהלך החודש הזה, שכל אחד במהלך החודש הזה יפגוש נסיונות אלו ואחרים בתחומים שונים, נראה שהנסיון הממוקד יהיה בתחום הזה, אנחנו נקבל מעט כלים וכוחות כיצד מתמודדים עם המתגרים הרוחניים האלו, וכיצד להתייחס אליהם, ונראה אם אני יכול לשנות את המצב שלי או חס ושלום לא.

   1 2 3 > >>