עדות: הוא עקר לי את העין – ככה זה לצאת עם ערבי

אתן פתחתן את הלב וכתבתן לנו, והנה התוצאה – סיפורים אמיתיים שכתבו לנו גולשות בפייסבוק, אחרי נסיונן המר בקשר רומנטי עם גויים. והפעם, סיפורה האישי של דנה (שם בדוי)

כל כך בוער בי לשתף אתכן – אז כך מתחיל סיפור חיי… באתי מבית עם קשיים כלכליים, בבית לא היה שפע, עברתי קשיים רבים. ערב אחד יצאתי לסיבוב עם חברות, מתוך ייאוש מהבית. לפתע עובר רכב עם בחור ששמו מוחמד, שהציע לי עזרה.

היינו בקשר בערך שנתיים. זה החל כשהוא הציע לי לעשן איתו, נגררתי והושפלתי. בכל יום הוא היה מתעניין כמה אני מעשנת ושמח להרוס אותי. אחותי, בת של מלך, קיבלתי מכות רצח וספגתי התעללויות רבות. הוא עקר לי את העין.

היום, ברוך השם, יצאתי מזה. הם רק רוצים לעשות בנו מה שהם רוצים, ואנחנו בטיפשות מתפתות ומאמינות להם, הרי הם 'עובדים' עלינו בכל עניין ללא רחמים ובהנאה.

ויש המשך… אני פונה אליכן ולא מפסיקה לבכות. כואב לי, אתן מבינות שהרסתי לעצמי את החיים, והכל היה יכול להיות אחרת אם רק היה מי שיזהיר אותי, יסביר לי, יפקח את עיניי, יושיט לי יד לעזרה
כשהקשר התחיל, הוא התייחס אלי יפה. קנה לי בגדים, היה מגיע עם רכב יפה, פיתה אותי עם הכסף שלו. אבל בהמשך קיבלתי מכות רצח, הוא זרק אותי ברחוב ופחדתי לחזור הביתה עם כל הסימנים שהיו עלי. חברה הציעה לי להתלונן עליו במשטרה, אבל פחדתי.

ואז הוא ניסה לפייס אותי בהבטחות ומתנות. הוא שכר לנו דירה, וזה היה הסבל של חיי: כל הזמן לשרת אותו ואת החברים שלו, הבית שלי היה התחנה של כולם, עד שהחלטתי להביע את התנגדותי. הוא קם והכה אותי, עד שהוא הוציא לי את העין – היום אני לא רואה בעין אחת. המכות וההתעללות בי היו קשים משאפשר להבין.

בנות ישראל, תבינו את הסבל שאני עברתי ועוברת עד היום – בנוסף לכל הפחדים, הטראומות הנפשיות והסבל הפיזי שקיימים עד היום, יש לי שתי בנות שנלקחו לאימוץ, ואת זה אני לא מאחלת לאף אמא בעולם.

בבקשה תיזהרו, בנות יקרות. תמיד תפנו למי שנראה לכן שיכול לעזור ולסייע – אל תשבו בשקט ואל תהיו חסרות אונים – זו פשוט מלחמה וטרור.

 

שבויות – המחלקה למניעת התבוללות, לפניות ודיווחים: טל' 073-2221333 או 052-9551591. מייל kalina@htv.co.il

1 Comment

 1. שירה הגיב:

  אהובתי!! אני לא מבינה מאיפה יש לך כאלו כוחות ועוצמות!!!
  זה לא קשה להעפיל לפסגות ולכבוש שטחים כשהחיים תותים, אבל את כובשת המוני לבבות, מעפילה ועולה לראשן של הרבה בנות למרות הדברים המזעזעים והקשים שעברת, עברת מסלול חיים מפחיד, מאיים לקוח מאגדות אימה וכמו איזו מלאך נלחמת והצלחת שיחררת את עצמך מהמאסר לא נתת לעצמך לשקוע, ולחיות הצורה קשה שכזו, אני כותבת והעיניים שלי לא מפסיקות לדמועע, אבאל'ה הטוב שבשמיים תראה מה עושים לבנות האהובות שלך, לא מגיע להן כאלה דברים איומים אבא מי ,מי ישמור עלינו שמירה חזקה וטובה כמו שרק אתה יודע? זהו הלב כבר לא יכול להכיל ולשמוע עוד זה כ"כ כואב וקשה הפתרון היחיד זה רק הגאולה!!
  אני לא יודעת מי את ולעולם לא אדע אך דעי שאת זזעזעת לי את הלב הכנסת בי ים של רחמים וחמלה מה שנראה לי שאת כלפי עצמך לא מרגישה ובכזו פשטות כותבת על עין שאבדה!! כמ ההם אכזריים ושונאים זה לא נתפס ולא יתפס לעולם, אני אוהבת אותך ומרגישה שליבי יוצא אלייך!!
  שה' יתן לך ולבנותיך את כל הטוב שבעולם ויהיה לך תמיד מלא ברכה שמחה והצלחה
  אני אוהבת אותך!! שירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות