6 עוברים: ההיריון המפתיע של הזוג מאלבמה

shutterstock_96573118 [Converted]

הפלה סטריפ אמא

 

הם בסך הכל רצו הריון נוסף וילד בריא, וקבלו את הפתעת חייהם: 6 עוברים

קורטני וולדרופ מאלבמה ובעלה כבר היו הורים לשלושה, ורצו ללדת ילד נוסף. מכיוון שקורטני עברה לאחרונה מספר הפלות טבעיות, כשהאחרונה התרחשה רק בינואר האחרון, החליטו בני הזוג להשתמש בטיפולי פוריות, על מנת לנסות להגיע להריון שיחזיק מעמד.

הטיפול אכן הצליח, וקורטני גילתה לאחר הטיפול כי היא בהריון. אך כאשר הגיעו לבדיקת אולטרסאונד ראשונה ושגרתית, נדהמו בני הזוג לגלות שלא עובר אחד נמצא ברחם – אלא שישה.

וולדרופ (35) מודעת לסיכונים הבריאותיים הרבים הקיימים בהריון מרובה עוברים כל כך, אך היא מסרבת להצעות הרופאים לבצע דילול, ומאמינה שאלוקים יעזור לה וישמור על העוברים כפי שהוא שומר עליהם עד עכשיו, כאשר לכולם יש דופק תקין לחלוטין.

הריון מרובה עוברים מועד ללידה מוקדמת, ואכן, הרופאים מקווים שוולדרופ תצליח להמשיך את ההריון עד לשבוע ה-28 לפחות. וולדרופ מעוניינת ללדת בבית החולים המקומי, האנטסוויל. בבית החולים הזה מעולם לא התרחשה לידה של כל כך הרבה תינוקות בו זמנית.

שוקלת הפלה ? מכיר/ה מישהי שנמצאת על פרשת דרכים?

אמא יקרה, אנחנו כאן, במחלקת אמ"א של הידברות, כדי לעזור לך. העניקי לילדך הזדמנות נוספת, אל תתני לו לסיים את חייו. לפרטים ויצירת קשר, חינם ללא תשלום:

לפניות אל מחלקת אמ"א – סיוע, ייעוץ והכוונה חינם לנשים למניעת הפסקות הריון והפלה: טל' 073-2221333, נייד 052-9551591. מייל kalina@htv.co.il

 

2 Comments

  1. מאת שלומית:

    חבל שהיא הולכת לבית חולים מקומי , עדיף לא לקחת סיכון .

  2. מאת חנה:

    איזה מרגששששששששששששששששששששששששששששש

    שההריון יעבור לה בקלות בבריאות ובשמחה, לידה קלה, תינוקים בריאים אמא בריאה ושמחהההההההההה

    אמןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות